shopify stats

14 Aralık Çarşamba Okullar Tatil Mi?

Herkesin merak ettiği haber geliyor mu ? 14 Aralık Çarşamba okullar tatil olacak mı? Valiler açıklamalarını yaptılar mı? Kar için şehirlerimiz önlemlerini aldılar mı?

14 Aralık Çarşamba Okullar Tatil Mi?

Okullar 14 Aralık Çarşamba günü tatil olacak mı ? Yarın İstanbul'da yüksek oranda kar yağışı bekleniyor. Meteorolojinin uyarılarına göre yurdun büyük kısmında kar,yağmur ve don olayları bekleniyor.Trafiğe çıkacak olan sürücülerimizin kış lastiklerini takmaları tavsiye edilir.Meteoroloji müdürlüğü Ankara, İstanbul, Bursa, Balıkesir, Kocaeli, Eskişehir, Kastamonu ve Düzce başta olmak üzere bir çok il için bugün kar alarmı verdi.Kar yağışı önümüzdeki günlerde de etkisi gösterecektir. İlerleyen saatlerde dakikalarda kar tatili haberleri gelebilir. Okullar yarın tatil edilebilir.Özellikle İstanbul valisi Vasıp Şahin'e tatil yönünde baskı yapıldığı da twitlerde gözükmektedir.

KAR TATİLİ VAR MI?

İstanbul'da öğrencilerin gözü Vasıp Şahin'den gelecek kar tatili haberinde.Şuanlık bir hareketlilik gözükmemektedir.İstanbul'da kar tatili haberi ilan edilirse bir sonraki haberlerimizde görebilirsiniz.

Diğer illerden kar haberleri

Artvin

Aldığımız bilgilere göre  Artvin'in ilçesi olan Yusufeli ve Şavşat ilçelerinde okullar tatil edildi.Kar yağışının etkisini yarın da sürdüreceği aldığımız bilgiler arasında.

Gümüşhane

Gümüşhane'nin ilçesi arasında olan Torul ilçesinde kardan dolayı hayat felç olmuş durumda.Torul ilçesindeki ilkokul,ortaokul ve liseler için 1 günlük kar tatili ilan edildi.Meteoroloji tarafından önümüzdeki günlerde  tekrar kar yağması bekleniyor.

 

Sakarya

Sakarya'da beklenen kar yağışının gelmesiyle eğitime 1 günlüğüne ara verildi.Vali öğrencilerin beklentilerini olumlu karşıladı ve beklenen açıklamayı yaptı.Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş yaptığı açıklamada, meteorolojinin verilerine göre 14 Aralık Çarşamba günü Sakarya'da kar yağışı beklendiğine dikkat çekerek, "Kar yağışı etkili olacağı için tedbir olarak taşımalı sistemle eğitime il genelinde 14 Aralık Çarşamba günü tatil kararı verdik" dedi.

 

Bingöl

Yoğun kar yağışının sürdüğü illerimizden olan Bingöl’ün Karlıova ilçesinde kar yağışından dolayı 2 gün tatil edildi. Yoğun kar yağışı Bingöl’de hayatı olumsuz etkiledi. İlçeye bağlı köy yolları ulaşıma kapandı. MEB’in yaptığı açıklamalara göre köy okulları 2 gün tatil edildi.

Tunceli

Pülümür, Hozat, Mazgirt, Ovacık ve Nazımiye ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın bir gün süreyle ara verildi.

BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI 

Havalar soğumaya başlar da Bolu Dağ’ında kar olmaz mı? TEM otoyolu ve D-100 karayolunun Bolu Dağı kesiminde kar  yağışı etkili oluyor.

Gece başlayan yağmurun etkisiyle akşama kadar yağmur ve kar arasında yağışlar devam etti. Bolu dağında yoğun bir kar yağışı başladı.

Trafik ekipleri, sürücüleri yakın takip ve aşırı hız konusunda  uyarırken karayolları ekipleri tuzlama çalışmalarına başladı.

 

 

 

kar yagısı istanbul kar tatili arvin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !