shopify stats

PELİN AKİL: O, ŞİMDİ HAYATTA DEĞİL

Ünlü oyuncu Pelin Akil, şehit polis ile yaşadığı bir anısını paylaştı. Özel Tim’den bir polisle çekilmiş fotoğrafını paylaşan Akil şu notu düştü:

PELİN AKİL: O, ŞİMDİ HAYATTA DEĞİL

Beşiktaş’ta cumartesi akşamı meydana gelen bombalı saldırı sonrası 38 kişi hayatını kaybetti. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken, polise yönelik bu saldırıya karşı halk #polisiminyanındayım dedi. Kısa sürede Twitter gündeminde zirveye oturan hashtag’e ünlüler de destek verdi.

Kimi polislerle önceden çekilmiş fotoğrafını paylaştı, kimi en yakın karakola gidip polislere destek oldu. Ünlü oyuncu Pelin Akil ise bir anısını paylaştı.

“Ocak ayında Sultanahmet’teki patlamadan sonraki günlerde bindiğim feribotta benden şüphelenip çantamı göstermemi istemişlerdi. Ben nasıl bir şüphe teşkil ettim neden beni aradınız diye merak edip sorduğumda fotoğrafta gördüğünüz soldaki özel Tim Polis kardeşim ‘saçlarınızdan’ demişti. Anlamamıştım.

Gür saçların arasına bile bombayı saklayabileceklerini söylemişti. Sonradan beni tanıyıp bir de fotoğraf çekilmek istemişlerdi. Önce arandığım için bir kötü hissetmiştim ama gurur duydum ve düşündüm ki hepimizin pamuk ipliğinde tesadüf yaşadığımız şu hayatta onlar ne kadar zor bir iş yapıyorlardı sürekli tehlike altındalardı. Helâl olsun dedim.

Ve biraz önce bu fotoğraf geldi; hem de ne acı haberle. Soldaki bereli polis arkadaşım dünkü patlamada hayatını kaybetmiş. Zaten dünden beri içim acıyor bu fotoğrafı görünce ve ona bu kadar yakın olmuşken o şimdi hayatta değil, içim parçalandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !