shopify stats

Salih Altun Görevine İade Edildi

FETÖ soruşturmasıyla görevinden ihraç edilen Salih Altun yeniden görevine iade edildi.

Salih Altun Görevine İade Edildi

FETÖ soruşturması kapsamında iftira ve sahte mit raporlarıyla kripto FETÖ'cüler tarafından görevinden ihraç edilen Bitlis Vali Yardımcısı Salih ALTUN, yanlışlık sonucu ihraç edildiğinin farkında olup sabır ve metanetle yeniden göreve iade edileceği günü bekledi. 15 Temmuz darbe girişiminin tam da yıl dönümünde yayımlanan 692 sayılı KHK ile yeniden görevine iade edildi. 

Salih Altun resmi web sayfasında açıklamalarını şu sözlerle dile getirdi;

 

Bugün 15 Temmuz 2017,

Asker kıyafeti giymiş bir grup hain teröristin ihanetine karşı milletimizin verdiği destansı mücadelenin yıl dönümü. 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Zaferi Destanı  tarihimize “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü” olarak geçti.

Bu vesile ile evvela mübarek şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi saygı ve minnet ile anıyorum. O gece hain işgal girişimine karşı kahramanca direnen milletimize, içine sızmış FETÖ’cü hainlere geçit vermeyen kahraman ordumuza, vatanı canı pahasına savunan polisimize, jandarmamıza, ve ölümü göze alan tüm kahramanlara selam olsun…

Allah’a hamdolsun ki bu destansı mücadelenin tam da yıl dönümde 692 sayılı kanun hükmünde kararname ile görevime iade edilmiş bulunuyorum, bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Sayın Binali Yıldırm’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Bakanlar Kurulumuzun kıymetli üyelerine ve İçişleri Bakanlığı bürokratlarına şahsım ve ailem adına saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Görevimden ayrı geçen süre boyunca bir an olsun ümitsizliğe düşmedim, hakkı ve sabrı tavsiye etmenin gereğini idrak etmeye gayret ettim, bu nedenle kendimi mağduriyet hissine kaptırmadım. Birileri bu vatan için canını vermişken, gazi olmuşken, bir yanlışlık sonucu görevden alınmış olmayı dert etmekten hicap duydum. Bu duygular içerisinde olmak hem şahsımın hem de sevenlerimin moralinin yüksek olmasına vesile oldu.

Devletin kılcal damarlarına sızmış ezoterik bir örgüt ile mücadelenin kolay olmadığının farkında olmak gerekiyor. FETÖ terör örgütü mensupları, kendi oluşturdukları sapkın bir inancın  etrafında örgütün çıkarları için her suçu işleyebilmekteler. Aylar öncesinden subliminal (örtülü) mesajlarla darbe iması yapan FETÖ bileşenlerinin, menfur darbe başarısız olunca nasıl akla izana aykırı tezviratlar yaptığı kamu oyunun malumudur.

FETÖ örgütü ile hiçbir ilgisi olmadığı halde görevinden el çektirilmiş olanlar dik durmalı, asla taviz vermemeli, bu iğrenç örgütün 248 insanımızı canice katlettiği yüzlercesini yaraladığı, devletimizi yıkmaya, çocuklarımızın geleceğini düşmana ipotek etmeye çalıştığı asla unutulmamalı!

Birileri canını vermişken, işini kaybetmeyi unvandan olmayı gerçek vatansever olan hiç kimse mesele yapmamalı. Rızkı veren Allah’tır. Bu cümleleri göreve iade edilmiş olmanın rahatlığı içinde dile getirdiğim zannedilmesin, zira ihraç edildikten bir gün sonra canlı yayında aynı duyguları dile getirdim. ( https://www.youtube.com/watch?v=7qLnWyPe5pA )

Adalet mutlaka yerini bulmaktadır, Devletimiz haklıyı haksızdan ayırmak için hassas bir çalışma yürütmektedir, nitekim şahsıma atılan iftiralar ve birilerinin kişisel hasmane hesapları en başta bu inanç ve dik duruş sayesinde bozulmuştur. Bu dönemde desteklerini esirgemeyen dostlara sahip olmanın kıvancını yaşıyor, kavli ve fiili dualarını esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Yüce Allah bu millete bir daha 15 Temmuz gibi ihanetler yaşatmasın, herkes şunu bilmeli ki bu millet ölür ancak yine de bağımsızlığını ve onurunu kimseye teslim etmez.  15 Temmuz destanının yıl dönümü vesilesi ile bir kez daha dünden bu güne bütün mübarek şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyorum.

Vatan sağolsun!

 Salih ALTUN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !