shopify stats

Spor Dünyası Terörü Lanetledi

Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan maçın bitiminin ardından Vodafone Arena yakınında polis ekiplerine bombalı saldırı gerçekleştirildi. Spor dünyası bu yaşanan olaya kayıtsız kalmadı ve terörü lanetledi.

Spor Dünyası Terörü Lanetledi

TFF: "Alçakca saldırıyı lanetliyoruz"

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF): "İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena önünde meydana gelen hain bombalı saldırıda, çok sayıda polis ve vatandaşımızın yaralandığını büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

İnsanlık dışı vahşi terör saldırısını şiddetle kınarken, olayda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz."

Basketbol Federasyonu: "Alçakça Saldırıyı Kınıyoruz"

Türkiye Basketbol Federasyonu (TFB), saldırıyı kınayan açıklama yaptı.

Federasyon'dan yapılan açıklama şöyle;

"İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena önünde bu akşam gelen bombalı saldırıda, çok sayıda polis ve vatandaşımızın yaralandığını büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Türkiye Basketbol Federasyonu olarak; terör saldırısını şiddetle kınarken, olayda yaralanan emniyet güçlerimizle vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz."

Beşiktaş:"Terörü Şiddetle ve Nefretle Lanetliyoruz"

Bursaspor ile oynadığımız maçtan sonra terör yine alçak yüzünü gösterdi.

Maçtan sonra evimiz Vodafone Arena'nın hemen yanında patlamalar yaşandı ve ilk bilgilere göre güvenlik güçlerimizden yaralananlar olduğu açıklandı.

Alçaklıkta sınır tanımayan teröristler, hem taraftarlarımızın hem de konuk takım Bursaspor taraftarının güvenliğini sağlayan kahraman güvenlik güçlerimize saldırdı.

Asla hedeflerine ulaşamayacak olan alçaklara karşı dimdik duracağız. Milletçe el ele vererek, vatanımıza yapılan saldırılara göğüs gereceğiz.

Milletimiz terör belasını da bertaraf edecektir.

Saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diler, daha büyük acıların yaşanmamasını temenni ederiz.

Terörü şiddetle ve nefretle lanetliyoruz...

Galatasaray: Terörü lanetliyoruz

Cumartesi günü oynanan Beşiktaş - Bursaspor karşılaşması sonrası Vodafone Arena'nın yanı başında gerçekleşen hain terör eylemini kınıyoruz. Şehit düşen emniyet mensuplarına Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar dileriz.

Bu insanlık dışı terör saldırısından etkilenen tüm vatandaşlarımıza, Beşiktaş ile Bursaspor camiasına ve taraftarlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

Fenerbahçe Kulübü: "Terörü lanetliyoruz"

Fenerbahçe Kulübü, patlamanın ardından yazılı bir açıklama yaparak terörü lanetledi.

Kulüp şu ifadeleri kullandı;

"Bu akşam oynanan Beşiktaş- Bursaspor karşılaşmasının ardından Vodafone Arena'nın yanında yer alan Çevik Kuvvet aracının bulunduğu bölgeye, bomba yüklü bir araçla bir terör saldırısı düzenlendiğini, ilk belirlemelere göre yaralıların bulunduğunu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Yaşanan bu hain terör saldırısını lanetleyerek ulusumuza, emniyet güçlerimize, resmi ve sivil güvenlik görevlilerine, stat ve Beşiktaş Kulübü çalışanlarına, taraftarlara ve bölge sakinlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her türlü terör eylemini şiddetle kınadığımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz."

Trabzonspor: "Teröre boyun eğmeyeceğiz"

Beşiktaş Vodafone Arena civarında gerçekleştirilen ve çevik kuvvetimizi hedef alan bombalı saldırıda yaralanan tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor; başta emniyet mensuplarımız, Beşiktaş ve Bursaspor camiası olmak üzere tüm halkımıza geçmiş olsun diyoruz. Teröre lanet olsun!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !