shopify stats

Dikkat İlişkiniz Tehlike Altında Olabilir

İlişkinizi güçlendirdiğini düşündüğünüz bazı alışkanlıklarınızın tam tersi etkisi olabilir. İlişkinize bilmeden zarar veriyorsanız, hemen bunu tersine çevirmenin yollarını bulmalısınız.

Dikkat İlişkiniz Tehlike Altında Olabilir

Sevgilisine düşkün erkekler hiçbir neden kadınların bazı alışkanlıklarının etkisiyle yanlış yola sürüklenebiliyor. Burada korkutucu olan nokta, kadınların sevgi dolu bu eylemlerini ilişkilerinin güçleneceğini düşünerek yapıyor olmaları. Psikologlar zarar görmüş birçok ilişkinin bu noktaya gelmesini ilişki için iyi olacağı düşünülerek yapılan davranışlara bağlıyor. Bu yüzden bilmeden yaptığınız beş temel hatayı sizin için belirledik ve bunlardan hızla kurtulmanız için tavsiyelerde bulunduk. 

SEVGİLİNİZİN ARKADAŞLARIYLA ÇOK İYİ GEÇİNMEK

Arkadaşlarıyla iyi anlaşarak sevgilinizin dünyasına girebilirsiniz ama sevgilinizin arkadaşlarıyla sıkı bağlar kurmanız bir aşk suçu işlemenize neden olabilir. İnternette onlarla sürekli sohbet etmeniz ya da kişisel sorunlarınızı onlara açmanız ilişkinize zarar verebilir. Uzmanlar erkeklerin genellikle kadınlar kadar kolay yakın bağlar kuramadıklarını belirtiyor. Erkeklerin genelde en içten duygularını en iyi arkadaşlarıyla paylaşabilmeleri için zamana ihtiyaçları vardır. Sevgilinizin arkadaşlarıyla özel sorunlarınızı paylaştığınızda, özellikle sizin hakkınızda arkadaşlarından tavsiye ya da destek almak isteyen sevgilinizin açık açık konuşabilme fırsatını tehlikeye sokmuş olursunuz. Sevgilinizin arkadaşlarıyla dengeli şekilde vakit geçirmeye çalışın. Örneğin sevgiliniz arkadaşlarıyla futbol izlemek istediğinde ya da bira içmek için dışarı çıktığında onu yalnız bırakmalısınız. Tatil günlerinizde kendi arkadaşlarınıza zaman ayırmayı deneyin. Böylece ilişkiniz ihtiyaç duyduğu arkadaşlık dengesine kolayca ulaşır.

 

ÇOK BAKIMSIZ OLMAK

Bazen özensiz giyinmeniz, kasket takmanız ya da sevgilinizin eski giysilerini giymeniz anlayışla karşılanabilir. Burada anlamanız gereken şu: İstisnalar kaideyi bozmaz. Birçok kadın, erkeklerin her koşulda bakımsız kadınları tercih ettiğine inanıyor. Bu doğru bir düşünce değil. Erkeklerin çoğu kendilerini duygusal açıdan çok fazla zorlamayan kadınlardan hoşlanırlar, bu düşünce dış görünüş için geçerli değildir. İlk kez beraber olduğunuz zamanları hatırlayın, nasıl da onu etkilemek için çaba gösteriyordunuz. Her gün duş alıp cildinizi nemlendiren güzel kokulu losyonlar kullanmıyor muymuydunuz?

 

Ya da büyükanne çamaşırlarınızı ona göstermemek için saklamıyor muydunuz? Zaman geçtikçe sevgilinizin yanında kendinizi daha rahat hissetmeye başlamanız çok doğal ama üstünüze başınıza biraz dikkat etmelisiniz. Çünkü erkekler en ufak değişiklikleri bile hemen fark edebiliyorlar. Erkekler görselliğe çok önem verirler, ilk zamanlardaki gibi güzel görünebilmek için vakit harcamıyorsanız, sevgiliniz aşkın ateşli yanını kaybedebilir. Bu yüzden size tavsiyemiz, her gün çekici görünün, dudaklarınıza hafif seksi rujlar sürün, sevgilinizin sevdiği düşük belli jean'inizi giyin. Bunlar sevgilinizin size karşı her zaman istekli olmasını sağlar ve her zaman sizin onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatacak ipuçları verir.

 

ONA HER ZAMAN HAK ETTİĞİ GİBİ DAVRANMAK

20:00'da akşam yemeği için rezervasyon yaptırdınız ve 25 dakika geçtiği halde halen sevgilinizi bekliyorsunuz. Barmen sevgilinizin gelmeyeceğine dair iddiaya girmeye başladığı halde siz onu beklemeye devam ediyorsunuz. Sevgiliniz aceleyle üzgün şekilde size doğru yaklaşıp "Geç mi kaldım" dediğinde,

A) Hatır için onunla akşam yemeği yersiniz ama onu cezalandırırsınız

B) Nedenini sorarak, onu affedersiniz.

Zarif kadınlar "B" seçeneğini tercih eder.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !