shopify stats
EBA Giriş (Eğitim Bilişim Ağı)
Cemil Canlı

EBA Giriş (Eğitim Bilişim Ağı)

Eğitimde devrim niteliğinde bir yenilik olan EBA (Eğitim Bilişim Ağı) herkese ücretsiz olarak kullanım olanağı verdiği online eğitim ağıdır.Eğitim hayatın her alanında karşımıza çıkan eğitmek ve eğitilmektir. Eğitimin önemi tartışılmazdır. EBA sayesinde öğrenmek istediklerinizi nerede olursanız olun her zaman ulaşabileceğiniz bir platformdur.Eğitim sadece dört duvar arasında değildir.Eğitime ne kadar önem verirsek ülkemizinde o kadar güçlü olması demektir. Güçlü ülkeler ise her zaman daha ferah bir yaşam sürmüşlerdir. Eğitimde kalite çok önemlidir. EBA sayesinde kalitemizi arttıracağız. 


EBA'ya nasıl Giriş yapılır? 

EBA için okulunuzdan verilen size özel bir şifre ile giriş yapıyorsunuz. Bu linkte ( https://goo.gl/w8Hd2h ) bulunan EBA sitesine giriş yapıyoruz. Sağ üstte bulunan giriş butonuna tıklayıp EBA giriş ekranına geliyoruz ardından T.C. Kimlik No ve okuldan aldığınız şifre ile giriş yapıyorsunuz.

Eğitimde Yenilik!

Bu eğitim platformu sayesinde sadece öğrenciler değil öğretmenlerde kaynaşıp gelecek için planlar yapabilir. Fikirler sunabilir. Sadece öğrenciler için eğitim söz konusu değildir. Öğretmenler içinde yenilikler bulunuyor. Kendisini geliştirmek isteyen, farklı bakış açıları kazanmak isteyen ve iyi bir eğitimci olma yolunda ilerleyen öğretmenlerimiz burada her türlü desteğe ve bilgiye ulaşabilecektir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !