shopify stats

'Aleyna Tilki Bana Şantaj Yaptı'

Emrah Karaduman'ın eski sevgilisi Fulin, Emrah Karaduman'ı ve Emrah Karaduman'la yaptığı 'Cevapsız Çınlama' adlı şarkısıyla ünlenen Aleyna Tilki'yi hedef alan açıklamalarda bulundu.

'Aleyna Tilki Bana Şantaj Yaptı'

Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' adlı programa konuk olan Fulin, eski sevgilisi Emrah Karaduman'ı ve Emrah Karaduman'la yaptığı  'Cevapsız Çınlama' adlı şarkısıyla ünlenen Aleyna Tilki'yi hedef alan açıklamalarda bulundu. 

Emrah Karaduman'ın eski sevgilisi Fulin, "Emrah, beni kıskandırmak için evimin önünde Aleyna Tilki ile el ele dolaştı." dedi. Fulin ayrıca, Aleyna Tilki'nin kendisine şantaj yapıp tehdit ettiğini iddia etti.

2 senedir polemikle gündeme gelmedim,

"Gözlerimle onları gördüm. O zaman 14 yaşındaydı. Beni gördüklerinde birbirlerine daha da kenetlendiler. El ele görüntülendiler. Bir insanı çok taciz ederseniz patlar. İkisini gördükten sonra evimi değiştirdim. Bebek'ten taşındım. Bir daha ikisini görmek istemedim. Tam şarkıyla çıkış yapacağım Aleyna'nın İnstagram'da hikayelerimi izlediğini gördüm. Bu kadar dolunca menajerime 'İleride soran olursa bu konu hakkında birkaç şey söyleyebilirim' dedim. 2 senedir polemikle gündeme gelmedim, ama bir insanı hem aldatıp hem de o kızı gözüme sokarsan olmaz. Ben bile kızın başarısını tebrik ediyorum, ama benden ne istiyorlar."

"BANA ŞANTAJ YAPTI"

"Burada promosyon için bir şey yapmıyorum. Bana Aleyna Tilki'den tehdit mesajları geldi. Bir müzik kanalında bana aldatılıp aldatılmadığım soruldu. Ben de 'Evet' dedim. Demez olaydım bu kadar büyüdü olay. Aldatıldım dedikten sonra Aleyna Tilki resmi hesabından bana tehdit eden bir mesaj yolladı. Kibar dilli yazıyor, ama 'Konuşmaya devam edersen karşılıklı bu devam eder ve kötü ithamlar olur, sus. Elimizde bir video var' diyor. Şantaj yaptı bana"

 'Fulin ile çalışırsanız sizinle aramız bozulur' 

"Hep tek başıma bir şeyleri yapmaya çalıştım. Benim çalışacağım menajerlere 'Fulin ile çalışırsanız sizinle aramız bozulur' demişler. Bir insanın ekmeği ile oynamak kötü bir şey. Geçen sene ile ilgili bazı şeyler duydum. Bazı mekanları arayıp 'Burada çıkarsa biz burada çıkmayız, bu mekanda çıkmasını istemiyoruz' denmiş."

Aleyna Tilki Emrah Karaduman Fülin Cevapsız Çınlama Renkli Sayfalar Tehdit şantaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !