shopify stats

Eşinin Canlı .Yayına Bağlanıp Duyurdu, Sevenleri Üzüldü

Bir döneme damga vuran oyunculardan İlyas İlbey, kalp ameliyatı geçirdi. Haberi, canlı yayına bağlanan eşi Yasemin Yalçın izleyicilerle paylaştı.

Eşinin Canlı .Yayına Bağlanıp Duyurdu, Sevenleri Üzüldü

İnce İnce Yasemince'deki karakterleriyle gönlümüzde taht kuran İlyas İlbey'in riskli bir kalp ameliyatı geçirdiği öğrenildi.

EŞİ YAYINA BAĞLANDI

Ünlü komedyenin ve tiyatrocunun sağlık durumu ve geçirdiği ameliyatın detaylarını Renkli Sayfalar'a bağlanan eşi Yasemin Yalçın eşinin durumunu anlattı.

İşte Yasemin Yalçın'ın açıklamalarından bazıları;

Eşim şuanda hastanede bulunmakta. Sıkıntılı bir gece geçirdik ama iyiye gidecek inşallah. Aort kapağı eğiştirilmesi için, açık kalp ameliyatı oldu. Ameliyat güzel geçti. Ani bir rahatsızlığı olmadı.20 gün önce abisini  toprağa verdik. Onun üzüntüsü varken, üzerine doktora da götürmek istememiştim.

 

"6 YAŞINDA DA AMELİYAT OLMUŞ"

Tiroidlerinde sorun çıktı. Kalpte de sorun çıkınca ilk olarak onu öne aldık. Anatomik bazı sıkıntıları varmış zaten. 6 yaşında da ameliyat olmuş. Soğuk kanlı bir yapımız vardır. Biz böyle şeyleri hemen arkamıza atmayı biliriz.

"ÇOCUKLARINI SAYIKLIYOR"

İlyas, bağırsak by-pass'ı oldu. O şekilde kilo da verdi. Mide ameliyatı söz konusu değil. İşimiz çok stresli ve zor. Gece gündüz çalıştık, böyle sorunlarla karşılaştık. Narkozun etkisiyle uyuyup uyanıyor. Tam kendinde değil. Sürekli çocuklarını sayıklıyor."

İLYAS İLBEY KİMDİR?

İnce İnce Yasemince'deki tiplemeleriyle tanınan ve gönüllerde taht kuran İlyas İlbey, 1951'de Kastamonu'da doğmuş. Oyuncu ve komedyen kimliğiyle tanınan usta oyuncu, kendi gibi oyuncu olan Yasemin Yalçın ile evlendi. "Kakılmış ve İtilmiş" rolünde İtilmiş tiplemesiyle hafızalara kazınan İlyas İlbey2in aynı zamanda kendisine ait yarış atları bulunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !