shopify stats

ABD Gizli Servis Ajanından şok sözler: Trump için kurşun yemem

ABD'li gizli servis ajanı Kerry O'Grady, sosyal medya aracılığı ile yeni Başkan Donald Trump'ı korumayacağını açıkladı. Kendilerinden beklenen tek şey başkanı korumak olan servisin böyle fire vermesi ülkede tartışma yarattı.

ABD Gizli Servis Ajanından şok sözler: Trump için kurşun yemem

Görevleri ABD başkanlarını korumak olan ve tek sorumlulukları başkan ve ailesinin güvenliğini sağlamak olan Gizli Servis (Secret Service) ilginç bir skandalla gündeme geldi,.

Kolorado eyaletinin Denver kentinde görev yapan Kerry O'Grady isimli Gizli Servis ajanı, yeni başkan Trump'ı korumayacağını açıkladı. O'Grady, bu açıklamayı geçen yıl Facebook hesabından yapmış, Demokratların başkan adayı Hillary Clinton'a desteğini belirtip Trump için 'kurşun yemeyeceğini' vurgulamıştı.

Görevini 23 yıldır aktif olarak yapan ajan, Trump'ın kadınlar hakkındaki aşağılayıcı sözlerinin yer aldığı bir videoyu izledikten sonra fikirlerinin değiştiğini söyleyerek "Bü ülke için felaket olduğuna inandığım bir şeyi savunmak veya onun için kurşun yemek yerine hapse girmeyi tercih ederim" dedi.

Ajan O'Grady, sözkonusu paylaşımını Washington Examiner'in haber yapması üzerine sildi. Ancak yetkililer, ajan hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !