shopify stats

Erdoğan: Onlar Bitecek, Bu Millet Asla...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da iniş yaptığı havalimanının önünde kendisini bekleyen Trabzonlulara bir konuşma yaptı. Kayseri'de ki alçak terör saldırısına değinen Erdoğan, "Bunlar istedikleri kadar şu veya bu şekilde bomba olsunlar, onlar bitecekler. Bu millet asla..." dedi.

Erdoğan: Onlar Bitecek, Bu Millet Asla...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da iniş yaptığı havalimanının önünde kendisini bekleyen Trabzonlulara bir konuşma yaptı. Kayseri'de ki alçak terör saldırısına değinen Erdoğan, "Bunlar istedikleri kadar şu veya bu  şekilde bomba olsunlar, onlar bitecekler. Bu millet asla..." dedi.

Trabzon Havalimanında yaptığı konuşmasına Kayseri'de ki terör saldırısında şehit düşen askerlere Allah'tan rahmet diyerek  başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şüphesiz ki Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz, onlar diridiler ancak siz bilemezsiniz" Ayet-i Kerimesini hatırlattı.

Uzun zamandır tamamlanması beklenen Akyazı Spor Kompleksi'nin yarınki açılışına katılacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu bir arada oluş aynı zamanda bir cevap teşkil edecek ama şunu tüm  kalbimle inanarak ve bilerek söylüyorum; bu millet, çıktığı bu yolda yek  vücuttur. Hep söylüyorum ya; bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş  olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Onlar ister canlı bomba olsunlar, ister  şu tür bomba olsunlar, bu tür bomba olsunlar. Bunlar istedikleri kadar şu veya bu  şekilde bomba olsunlar, onlar bitecekler. Bu millet asla... Tarih boyunca bu  millet, hilal, haçlı zihniyetiyle nasıl mücadele ettiyse bizler bu dar mevzide  bunları rahatlıkla Allah'ın izniyle halledeceğiz. Bütün mesele yeter ki siz aranıza bunları sızdırmayın." dedi.

Konuşmasında muhtaraların görev yaptıkları bölgelere taşınanlara dikkat etmesi gerektiğine değinen Erdoğan, "Her mahallede muhtarlarımıza, köydeki muhtarımıza  söylüyorum; kim senin mahallene, köyüne taşındı? Bunu senden daha iyi kimse bilir  mi? Bilmez. Dolayısıyla bunu ne yapacaksınız, hemen güvenlik teşkilatımıza  bildireceksiniz ve bunları toplayıp alacağız. Bunu birlikte yapacağız. Bunda hiç endişeniz olmasın." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !