shopify stats

Güneş: Allah, onlara da aynı acıları yaşatsın.

Kasımpaşa'ya 2-1 mağlup olan Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonunda basın açıklaması yaptı. Mücadeleden, takımın genel tablosundan ve Trabzonspor'un yeni kompleksinden bahseden Güneş, Kayseri'de ki hain saldırıyla ilgili, "Türkiye hak etmediği saldırılar yaşıyor" dedi.

Güneş: Allah, onlara da aynı acıları yaşatsın.

Kasımpaşa'ya 2-1 mağlup olan Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonunda basın açıklaması yaptı. Mücadeleden, takımın genel tablosundan ve Trabzonspor'un yeni kompleksinden bahseden Güneş, Kayseri'de ki hain saldırıyla ilgili, " Türkiye hak etmediği saldırılar yaşıyor" dedi.

Maçta istedikleri oyun tarzını ortaya koyamadıklarını belirten Şenol Güneş, "Kaybettiğimizden dolayı üzgünüz. Daha üzgün olduğumuz olay var. Maalesef bugün de elim olay oldu. Türkiye'yi yasa boğdu. Türkiye hak etmediği saldırılar yaşıyor. Ölenlere rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Yapanların aynı acıyı yaşamasını istiyorum. Allah onlara da aynı acıları yaşatsın. İnşallah bu son olur." dedi.

İlk yarı da kontrolün kendilerinde olduğunu belirten Şenol Güneş, "Rakibin savunma yapmasını bekliyorduk. İlk yarı pozisyon vermeden golü attık. Kontrol bizdeydi. İkinci yarının başında hiç beklenmeyen, iki şok golle geriye düştük. Bu bizi tepkiye götürdü ama istediğimiz oyun tarzını, üretkenliğini ortaya çıkarmadı." diye konuştu.

Mücadelede takımda herkesin eksik oynadığını belirten Güneş, "Yeteneğimiz istekle birleşmeyince kaybettik. Bu şekilde kaybetmek üzüntü verici. Yerleşik düzende goller yedik. Hücumda çok hamleler yaptık. Bizim için kötü sonuç. Bütün oyuncular kazanmak için tepki ortaya koydular ama geç oldu. Hafta arasındaki maçta forma giymeyen oyuncuların tempolu oynamasını isterdim. Bu benim için hayal kırıklığı oldu. Sadece öndeki oyuncularını kontrol etmekte zorlandık. Beceriyle istek tam bütünleşmedi. Mesele birinin oynayıp oynamaması değil. 'Kim iyi oynadı?' derseniz, 'Hepsi eksik oynadı.' derim. Hiçbirinin kendi değerinde oynadığını düşünmüyorum."

Trabzon'daki yeni yapılan Akyazı Spor Kompleksi'ne "Şenol Güneş" adının verilmesi ile ilgili olarak "Benim dışımda gelişiyor. Orada doğdum, büyüdüm. Beklentim yok. Verilmeseydi memnun olurdum, verildiyse rahatsızlık hissetmem. Buna itirazı olan biri varsa onun isminin verilmesine daha memnun olurum." dedi.

Şenol Güneş Beşiktaş Kasımpaşa 2-1
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !