shopify stats

Apple'ın Kablosuz Kulaklığı Türkiye'de

Apple'ın 'Airpods' adını verdiği kablosuz kulaklıkları, Türkiye'de ve tüm dünyada dün akşam itibariyle satışa çıktı. Apple ürünlerinde kullanılabilecek olan Airpods'un Türkiye fiyatı ne kadar?

Apple'ın Kablosuz Kulaklığı Türkiye'de

Apple'ın 'Airpods' adını verdiği kablosuz kulaklıkları, Türkiye'de ve tüm dünyada dün akşam itibariyle satışa çıktı. 

Özellikle uzun pil ömrüyle dikkat çeken AirPods, kullananlara uzun süre kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor. Artık Apple ürünleri ile müzik dinlerken, telefonla görüşmesi yaparken veya dizi ya da film izlerken, AirPods'u kullanmak mümkün. Ayrıca AirPods size oyun oynarken veya Siri'yi kullanırkende kablosuz kulaklık kullanma deneyimi sunacak

AirPods, şarj kutusunu iPhone'ların yakınındayken açtığınızda tek dokunuşla Apple Watch, iPad ve Mac’iniz de dahil olmak üzere, iCloud hesabınıza bağlı tüm aygıtlarınıza bağlanıyor. Bu sayede AirPods ile, kablosuz kulaklığınızı ayarlamak ve kullanmak çok daha kolay oluyor. 

Gelişmiş sensörler AirPods’un kulağınızda olup olmadığını algılıyor ve müziği otomatik olarak oynatıp ve duraklatabiliyor.

AirPods’a çift tıkladığınızda Siri etkinleşiyor. Siri ile müzik listenizdeki dinlemek istediğiniz parçayı seçebilir, müziği kontrol edebilir, harita veya navigasyon uyglamalarından yol tarifleri alabilir, telefon görüşmeleri yapabilir veya diğer Siri görevlerini yerine getirebilirsiniz.
 
AirPods bir şarjla beş saate kadar dinleme süresi sunuyor,Yeni ultra düşük güç tüketimli Apple W1 çipi, AirPods’un tümüyle kablosuz bir tasarımda ses ve uzun pil ömrü sunmasını sağlıyor. AirPods tek bir şarjla beş saate kadar dinleme süresi sunarken, özel tasarımlı şarj kutusu ise AirPods’u birçok kez şarj ederek toplam 24 saatten fazla dinleme süresi elde etmenizi sağlıyor. 

AirPods; ABD, Almanya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Japonya, Kanada, Meksika ve Türkiye dahil 100’den fazla ülke ve bölge satışa çıktı.

AirPods; ABD, Almanya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Japonya, Kanada, Meksika ve Türkiye dahil 100’den fazla ülke ve bölge satışa çıktı.

Airpods Apple Kablosuz Kulaklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !