shopify stats

YENİ iPHONE ÇOK FARKLI OLACAK

İddiaya göre Apple, yeni iPhone'larının tasarımında, daha önce hiç görmediğimiz bir işe imzasını atabilir...

YENİ iPHONE ÇOK FARKLI OLACAK

 

Apple, Kırmızı Renkli iPhone'lara Hazırlanıyor!

Jet Black iPhone 7'lerin büyük bir ilgi görmesinin ardından Apple, bu doğrultudaki hamlelerine bir yenisini ekleyerek önümüzdeki yıl amiral gemisine yeni bir renk seçeneği dahil edebilir.

Bu alanda oldukça güvenilir raporlar sunan ve Asya'daki tedarik zinciriyle de önemli bağlantıları bulunan Japon Macotakara'nın haberine göre Cupertinolu devin 2017'de iPhone için kırmızı renkli bir versiyon sunması oldukça yüksek bir olasılık.

Birçok kişinin aklına söz konusu iPhone'un iPhone 8 olacağı geliyor olabilir, fakat Macotakara'nın tedarikçi kaynakları kırmızı renk seçeneğinin iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olacağına işaret ediyor.

2017'nin Apple açısından önemli bir yıl olduğunu biliyoruz. Zira firma seneye iPhone'un 10. yıldönümünü kutlayacak. Bu anlamda 2017'de piyasaya sürülecek Apple telefonları için muhtemelen birçok sürpriz de bizleri bekliyor olacak. Bazı tahminler firmanın yeni iPhone'lara sıra dışı isimler vereceği yönünde. Kırmızı renk seçeneğinin de şimdiden heyecan verici bir olasılık olduğunu söyleyebiliriz.

iphone apple kırmızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !