shopify stats

Facebook yayını sırasında şok eden intihar

ABD'nin Florida eyaletinde 14 yaşındaki bir kız çocuğu, Facebook'tan canlı yayın yaparken intihar etti.

Facebook yayını sırasında şok eden intihar

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami kentinde yaşayan 14 yaşındaki bir genç kız, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayın sırasında intihar etti.

 

ARKADAŞI POLİSİ ARADI FAKAT ADRES YANLIŞ ÇIKTI

Bir ailenin yanında evlatlık olarak yaşayan Nakia Venant adlı genç kız, pazar gecesi geç saatlerde Facebook hesabından canlı yayına başladı. Herhangi bir sorunun görülmediği öne sürülen Venant, yayın sırasında banyoya girip cam kapıya bağladığı atkıyla intihar etti. Sabaha karşı saat üçte canlı yayınlanan intiharı izleyen Venant'ın bir arkadaşı, polisi arayarak durumu bildirdi. Ancak polise verilen adres yanlış çıktı.

Genç kızın bir başka arkadaşından doğru adresi alarak evi bulan polis, Venıant'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Venant'ı yaşama döndürmek için yapılan hiçbir müdahale sonuç vermedi. Kızı evlatlık edinen çiftin, olay sırasında evde oldukları ve uyudukları açıklandı. Olayın ardından açıklama yapan Facebook yönetimi, belirlenen kullanım kurallarını ihlal eden canlı yayınların belirlenmesi için 24 saat çalışan bir ekiplerinin olduğunu belirtti. Açıklamada, benzer olayların görülmesi durumunda güvenlik güçlerine ve Facebook'a en kısa sürede bildirilmesi istendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2018 Haber Hastası Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
Vekil Yıldız’a Urfa Halkından Büyük İlgi!
10 Yıl Sonra Yakalandı !
10 Yıl Sonra Yakalandı !